П’яний підліток у Дубні вночі керував мотоциклом без водійського посвідчення та зупинився лише після втручання патрульних на трасі Київ – Чоп.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Інцидент стався поблизу села Козин під час дії комендантської години. Патрульні зупинили мотоцикл Lifan для перевірки документів.
Як з’ясувалося, за кермом перебував 17-річний хлопець, який не має посвідчення водія відповідної категорії. Крім того, підліток мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Юнаку запропонували пройти огляд за допомогою алкотестера. Результат підтвердив підозри – 1,71 проміле алкоголю.
На місце викликали представника навчального закладу. У його присутності патрульні склали на порушника адмінматеріали за керування у стані сп’яніння та без водійського посвідчення.
Нагадаємо, смертельна ДТП у Рівненській області: трактор наїхав на пішохода.
