Про крадіжку майна з оселі до поліції днями повідомив 27-річний житель обласного центру.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненської області.
Переглянувши великий масив інформації з приватних камер відеоспостереження, а також встановлених у транспортних засобах та в рамках програми «Безпечне місто» у Рівному та Дубно, правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 50-річний дубенчанин.
Чоловік, скориставшись відсутністю господарів, через незамкнену хвіртку проник на територію господарства. Потому, зайшов до будинку та викрав 7 золотих прикрас і фотоапарат, завдавши матеріальної шкоди на суму 37 200 гривень.
Під час обшуку за місцем проживання поліцейські вилучили техніку. Зі слів чоловіка, коштовності він продав невідомим особам на одному з ринків Рівного.
Нагадаємо, у Рівненській області викрито «тіньового куратора» видобутку бурштину на 354 млн грн.
