«Екоп’ятниця» у Рівному зібрала сотню людей у парку Шевченка, 27 березня. Небайдужі рівняни об’єдналися, щоб зробити парк чаистішими, комфортнішим та зеленішим.
До заходу долучилися і журналісти РІВНЕ ОНЛАЙН.
Представники різних підприємств і установ міста, ветерани, депутати Рівнеради, працівники структурних підрозділів міської ради, батьки разом зі своїми дітьми та небайдужі жителі громади долучилися до прибирання парку та взяли участь у ініціативі з висадки іменних дерев на його території.





«Я хочу щоб наша «Екоп’ятниця» перетворилася у Рівному на небайдужість. Ви сьогодні прийшли сюди та показали свою небайдужість. І це говорить про те, що ми хочемо зробити наші сквери, парки максимально гарними. Діти, які сьогодні будуть садити дерева, через кілька років, проходячи повз нього вже з своїми дітьми, згадуватимуть про сьогоднішню подію з теплими і позитивними емоціями», – розповів в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян.
До екологічної ініціативи долучилася команда журналістів РІВНЕ ОНЛАЙН.



Нагадаємо, у Рівному на «Оствиці »відбувся унікальний екологічний захід (ФОТО/ВІДЕО).
