Владислав Хомич та Іван Лось стали учасниками одного з наймасштабніших та найпрестижніших турнірів Європи.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Змагаючись у столиці Угорщини з понад 1300 спортсменами з 34 країн правоохоронці показали гідні результати.
Іван Лось в категорії «masters до 100 кг» виборов срібло на праву руку та 4 місце на ліву. Його колега Владислав Хомич серед молоді до 23 років у ваговій категорії до 65 кг посів 6 місце.


Нагадаємо, поліцейський з Рівненщини — чемпіон Європи з гирьового спорту.
