Регіон РівнеУ Рівному нанесли нову розмітку

У Рівному нанесли нову розмітку

Навпроти Рівненської гімназії №16 на пішохідному переході нанесли червоно-білу розмітку, яка покликана привертати додаткову увагу водіїв та підвищувати безпеку дорожнього руху, особливо поблизу навчального закладу.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.

Окрім цього, комунальні служби продовжують роботи з облаштування тротуарної частини з урахуванням принципів безбар’єрності.

облаштували у Рівному

облаштували у Рівному

Нагадаємо, у Рівному вдосконалюють догляд за деревами.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc