Навпроти Рівненської гімназії №16 на пішохідному переході нанесли червоно-білу розмітку, яка покликана привертати додаткову увагу водіїв та підвищувати безпеку дорожнього руху, особливо поблизу навчального закладу.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Окрім цього, комунальні служби продовжують роботи з облаштування тротуарної частини з урахуванням принципів безбар’єрності.


Нагадаємо, у Рівному вдосконалюють догляд за деревами.
