Змагання з гирьового спорту відбувалися з 14 по 17 травня у місті Йорк (Англія) та зібрали 320 учасників з 22 країн. Серед них — начальник відділення охорони ГУНП області Андрій Бережнюк.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Перевершив норматив з гирьового спорту
Лейтенант поліції у складі Національної збірної України виборов “золото” у ваговій категорії 95 кг у вправі ривок з довільною зміною рук, виконавши 266 підйомів. Таким чином, Андрій Бережнюк не лише виконав норматив Майстра спорту Міжнародного класу, а й перевершив його на 22 підйоми.


Нагадаємо, рівнянка у складі збірної здобула срібло на Міжнародному турнірі.
