Антоніна Жук як капітанка у складі національної збірної України здобула друге місце на Міжнародному турнірі з волейболу сидячи серед жіночих команд “Золота ліга націй – 2026”, що завершився у німецькому Лейпцигу.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.
Це були змагання серед шести найсильніших європейських жіночих команд – з Італії, Нідерландів, Німеччини, Словенії, Франції та України.
Срібло на турнірі
Команди грали по коловій системі кожна з кожною. У підсумку українки вибороли срібні нагороди, здобувши 4 перемоги: над командою Франції з рахунком 3:1, Словенії з рахунком 3:0, Нідерландів з рахунком 3:2, Німеччини з рахунком 3:1. Але поступились команді Італії з рахунком 0:3.

Нагадаємо, рівненський спортсмен виборов “срібло” чемпіонату Європи.
