Регіон РівнеРівнеРівненський спортсмен виборов "срібло" чемпіонату Європи

Рівненський спортсмен виборов “срібло” чемпіонату Європи

“Срібло” чемпіонату Європи з пара-армрестлінгу виборов наш рівненський спортсмен-інваспортівець Дмитро Савчук! Щиро вітаю його з цим здобутком.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.

Змагання проходять в Угорщині, участь у них беруть спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та слуху. Дмитро — в складі національної збірної, він майстер спорту України міжнародного класу, змагається в категорії до 70 кг.

Рівненський спортсмен виборов срібло

За підсумками змагань рівненський спортсмен виборов дві срібні нагороди — у боротьбі на ліву та на праву руку, поступившись в обох фіналах ще одному українцю Назарію Остапчуку з Чернігівщини.

Рівненський спортсмен виборов срібло

Підготовку спортсмена до змагань здійснювали тренер Михайло Новак та Заслужений тренер України Вадим Полюхович.

Нагадаємо, рівненські стрільці здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті Європи у Хорватії.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc