“Срібло” чемпіонату Європи з пара-армрестлінгу виборов наш рівненський спортсмен-інваспортівець Дмитро Савчук! Щиро вітаю його з цим здобутком.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.
Змагання проходять в Угорщині, участь у них беруть спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та слуху. Дмитро — в складі національної збірної, він майстер спорту України міжнародного класу, змагається в категорії до 70 кг.

За підсумками змагань рівненський спортсмен виборов дві срібні нагороди — у боротьбі на ліву та на праву руку, поступившись в обох фіналах ще одному українцю Назарію Остапчуку з Чернігівщини.

Підготовку спортсмена до змагань здійснювали тренер Михайло Новак та Заслужений тренер України Вадим Полюхович.
Нагадаємо, рівненські стрільці здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті Європи у Хорватії.
