Рівненські стрільці продемонстрували високий рівень підготовки на міжнародній арені, виборовши медалі різного ґатунку на континентальній першості. Вихованці місцевої школи стрільби відзначилися як в індивідуальних, так і в командних заліках змагань у хорватському Осієку.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
Як рівненські стрільці виступили на чемпіонаті Європи: деталі перемог
Справжнім тріумфом завершився виступ юніора Максима Камінського. Вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності став бронзовим призером чемпіонату Європи з кульової стрільби із малокаліберної зброї. Максим посів третє місце у вправі МП-6, а також додав до своєї скарбнички титул чемпіона в командному заліку.
Не залишилися без нагород і досвідчені рівненські стрільці у дорослій категорії. Відомий олімпієць Олег Омельчук разом із колегами по команді виборов «золото» у цій же вправі (МП-6), підтвердивши статус лідера української збірної.
Зараз змагання в Осієку тривають, тож вболівальники очікують на нові перемоги наших земляків.
Нагадаємо, рівненські ветерани на чемпіонаті Європи вибороли 7 золотих медалей.
