СпортРівненські стрільці здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті Європи у Хорватії

Рівненські стрільці здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті Європи у Хорватії

Рівненські стрільці продемонстрували високий рівень підготовки на міжнародній арені, виборовши медалі різного ґатунку на континентальній першості. Вихованці місцевої школи стрільби відзначилися як в індивідуальних, так і в командних заліках змагань у хорватському Осієку.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.

Як рівненські стрільці виступили на чемпіонаті Європи: деталі перемог

Справжнім тріумфом завершився виступ юніора Максима Камінського. Вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності став бронзовим призером чемпіонату Європи з кульової стрільби із малокаліберної зброї. Максим посів третє місце у вправі МП-6, а також додав до своєї скарбнички титул чемпіона в командному заліку.

Не залишилися без нагород і досвідчені рівненські стрільці у дорослій категорії. Відомий олімпієць Олег Омельчук разом із колегами по команді виборов «золото» у цій же вправі (МП-6), підтвердивши статус лідера української збірної.

Зараз змагання в Осієку тривають, тож вболівальники очікують на нові перемоги наших земляків.

Нагадаємо, рівненські ветерани на чемпіонаті Європи вибороли 7 золотих медалей.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc