Цього разу це 13 дітей з числа дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей учасників бойових дій, безвісти зниклих та загиблих.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.
Оплачує відпочинок держава. Рівненська ОДА – формує групи та займається організацією доїзду.
Як і раніше, прийом заяв на оздоровлення відбувається у підрозділах соцзахисту у тергромадах.
Нагадаємо, у Рівненській області стартував туристичний сезон.
