Регіон РівнеРівненська областьДруга у цьому році група школярів з Рівненської області поїхала на оздоровлення...

Друга у цьому році група школярів з Рівненської області поїхала на оздоровлення до «Артеку»

Цього разу це 13 дітей з числа дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей учасників бойових дій, безвісти зниклих та загиблих.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.

Оплачує відпочинок держава. Рівненська ОДА – формує групи та займається організацією доїзду.

Як і раніше, прийом заяв на оздоровлення відбувається у підрозділах соцзахисту у тергромадах.

Нагадаємо, у Рівненській області стартував туристичний сезон.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc