У Державному історико-культурному заповіднику міста Дубно урочисто відкрили туристичний сезон. До заходу долучилися представники туристичних компаній, агенцій та установ із 9 областей України.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОДА.
«Цей сезон має стати знаковим для розвитку внутрішнього туризму та популяризації культурних і гастрономічних традицій України. Особливу увагу приділяємо інклюзивності — створенню доступних послуг для людей з порушеннями зору, осіб на кріслах колісних. Також розвиваємо напрямки, пов’язані з відновленням ментального здоров’я», — зазначила начальниця Управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.
Нагадаємо, «Екоп’ятниця» у Рівному: сотні людей зібралися у парку Шевченка (ФОТО/ВІДЕО).
