Сьогодні, 19 січня перша бригада фахівців ТОВ «Рівнетеплоенерго» вирушила до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання. Адже, ситуація в столиці – складна.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Працівники добровільно зголосилися поїхати. Крім цього, Рівненщина передала для киян генератори.
Нагадаємо, повідомили, як уряд долає наслідки надзвичайної ситуації в енергетиці.
