За минулу добу, з 18 на 19 січня, до медзакладів Рівненщини госпіталізовано шістьох осіб із діагнозами «загальне переохолодження» та «обмороження». Подібні випадки зафіксовані у Рівненському та Сарненському районах.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.
Найбільше ж постраждалих зафіксовано у Рівненському районі.
У Корецькій тергромаді через загальне переохолодження в реанімації померли 29-річна жінка та 26-річний чоловік.
У Березнівській тергромаді до медзакладу доставили двох осіб, чоловіка з обмороженням стоп ІІ–ІІІ ступеня та жінку з переохолодженням, ускладненим пневмонією.
В Острозькій тергромаді до реанімації потрапив 81-річний чоловік з обмороженням кінцівок.
У Сарненському районі, в селі Любиковичі, госпіталізовано чоловіка у важкому стані до реанімації Дубровицької лікарні.
Основні причини травмувань це тривале перебування на холоді без належного теплого одягу та нехтування першими ознаками переохолодження та обмороження.
Нагадаємо, графік відключень світла в Рівненській області 19 січня.
