Регіон РівнеНа Рівненщині через переохолодження загинули двоє людей

На Рівненщині через переохолодження загинули двоє людей

За минулу добу, з 18 на 19 січня, до медзакладів Рівненщини госпіталізовано шістьох осіб із діагнозами «загальне переохолодження» та «обмороження». Подібні випадки зафіксовані у Рівненському та Сарненському районах.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.

Найбільше ж постраждалих зафіксовано у Рівненському районі.

У Корецькій тергромаді через загальне переохолодження в реанімації померли 29-річна жінка та 26-річний чоловік.

У Березнівській тергромаді до медзакладу доставили двох осіб, чоловіка з обмороженням стоп ІІ–ІІІ ступеня та жінку з переохолодженням, ускладненим пневмонією.

В Острозькій тергромаді до реанімації потрапив 81-річний чоловік з обмороженням кінцівок.

У Сарненському районі, в селі Любиковичі, госпіталізовано чоловіка у важкому стані до реанімації Дубровицької лікарні.

Основні причини травмувань це тривале перебування на холоді без належного теплого одягу та нехтування першими ознаками переохолодження та обмороження.

Нагадаємо, графік відключень світла в Рівненській області 19 січня.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc