росіяни в ніч проти 19 січня запустили по українських регіонах 145 безпілотників. Сили ППО знешкодили 126 із них.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Повітряні сили ЗСУ.
Близько 90 повітряних цілей були «шахедами», а решта — «гербери» і безпілотники інших типів. Вони летіли з Міллерово, Курська, Орла, Приморсько-Ахтарська, а також Чауди, що в тимчасово окупованому Криму, та захопленого Донецька.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
Станом на 8:30 протиповітряна оборона збила/придушила 126 безпілотників.
Зафіксовано влучання 13 ударних БпЛА на 12 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на п’яти локаціях.
За даними голови Одеської обласної державної адміністрації Олега Кіпера, російські війська знову атакували Одещину ударними безпілотниками. Унаслідок обстрілів є пошкодження житлової, енергетичної та газової інфраструктури. Відомо, що одна людина постраждала.




В Одеському районі безпілотник влучив у багатоповерховий житловий будинок. Там зазнали пошкоджень дві квартири, фасад будівлі та приватний транспорт, припаркований поруч. Крім того, від обстрілу постраждав об’єкт критичної інфраструктури.
Нагадаємо, рф планує запускати до 1000 дронів по Україні на день вже цьогоріч, – Сирський.
