Регіон РівнеПерший відкритий Кубок області з ампфутболу в Рівному (ФОТО)

Перший відкритий Кубок області з ампфутболу в Рівному (ФОТО)

У Рівному відбувся Перший відкритий Кубок області з ампфутболу. У турнірі взяли участь ветеранські команди з різних регіонів України.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

Господарями змагань стала рівненська команда «Верес Мрія». До Рівного також приїхали «Сталь-Буковина» з Чернівців та «Вікінги» з Тернополя.

За підсумками матчів золото здобула команда з Чернівців. Срібні нагороди вибороли рівняни, а бронза дісталася представникам Тернополя.

Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА

До заходу долучився заступник голови Рівненської ОДА Ігор Павленко. Він наголосив, що ампфутбол – це не лише спортивна гра, а й приклад сили духу, братерства та незламності українських ветеранів. За його словами, обласна влада й надалі підтримуватиме розвиток адаптивного спорту та команду «Верес Мрія».

Нагадаємо, ампфутбол — це адаптивний вид спорту на милицях для людей із травмами та ампутаціями. Рівненська ветеранська команда «Верес Мрія» сформувалася торік.

Нагадаємо, перший крок: футзальний плей-офф Рівненщини набирає обертів (ФОТО/ВІДЕО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc