У Рівному відбувся Перший відкритий Кубок області з ампфутболу. У турнірі взяли участь ветеранські команди з різних регіонів України.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Господарями змагань стала рівненська команда «Верес Мрія». До Рівного також приїхали «Сталь-Буковина» з Чернівців та «Вікінги» з Тернополя.
За підсумками матчів золото здобула команда з Чернівців. Срібні нагороди вибороли рівняни, а бронза дісталася представникам Тернополя.




До заходу долучився заступник голови Рівненської ОДА Ігор Павленко. Він наголосив, що ампфутбол – це не лише спортивна гра, а й приклад сили духу, братерства та незламності українських ветеранів. За його словами, обласна влада й надалі підтримуватиме розвиток адаптивного спорту та команду «Верес Мрія».
Нагадаємо, ампфутбол — це адаптивний вид спорту на милицях для людей із травмами та ампутаціями. Рівненська ветеранська команда «Верес Мрія» сформувалася торік.
Нагадаємо, перший крок: футзальний плей-офф Рівненщини набирає обертів (ФОТО/ВІДЕО).
