Майже 400 осіб вже пройшли курс за програмою підготовки до нацспротиву громадян.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
«Нині у Центрі усі охочі проходять навчання за 48-годинною програмою, а наступна буде містити понад сто годин. Незабаром від Міноборони отримаємо стрілецьку зброю», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Нагадаємо, рівненські пластуни принесли Вифлеємський вогонь на сесію Рівнеради.
