Сьогодні, 15 грудня, на початку сесійного засідання Рівненської міської ради пластуни Рівненщини передали депутатам і всім присутнім у залі Вифлеємський вогонь миру.
Про це повідомляє кореспондент Рівне Онлайн.
Перед урочистою передачею вогню молодь традиційно виконала пісню, звернувшись до учасників заходу із закликом до єдності. Пластуни підкреслили, що навіть у складні для України часи світло обов’язково переможе темряву.
Нагадаємо, пішов з дому та не повернувся: зник 74-річний чоловік з Рівненщини.
