Поліція Прикарпаття викрила схему заволодіння 71 млн грн бюджетних коштів під час постачання та виробництва теплової енергії.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію.
Організатор схеми розробив протиправний механізм заволодіння бюджетними коштами шляхом штучного завищення тарифів на виробництво теплової енергії, заниження відсотка втрат під час її транспортування та закладення завищеної прибутковості у тарифах.
Чотирьом фігурантам уже повідомлено про підозру. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.
Нагадаємо, викрито конвертаційний центр, через який відмили понад півмільярда гривень з оборонних контрактів.
