Дозвіл на освітню діяльність у сфері повної загальної середньої освіти отримав Рівненський приватний ліцей «ЮКІ ПЛЮС». Заклад має необхідну матеріально-технічну базу, сучасні навчальні кабінети, укриття та працюватиме за програмою НУШ. Передбачається, що ліцей розпочне роботу 1 вересня 2026 року. Уже зараз батьки близько 60 дітей виявили бажання навчатися в цьому закладі.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Також погоджено видачу ліцензії у сфері дошкільної освіти для ФОП Наталії Остапович, яка планує відкриття двох груп раннього віку. Підприємиця стала переможницею державної грантової програми на розвиток власної справи в розмірі 500 тис. грн та має багаторічний управлінський досвід у сфері дошкільної освіти. Заклад забезпечений облаштованими приміщеннями, укриттям, необхідним обладнанням і готовий приймати дітей віком від одного року.
Нагадаємо, на Рівненщині поліцейська врятувала життя вчительці.
