У понеділок, 8 грудня, о 17:00 у Свято-Покровському кафедральному соборі ПЦУ розпочнеться щорічна подорож Вифлеємського Вогню Миру Рівненщиною.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.
Це давня скаутська традиція, до якої щороку активно долучаються пластуни й пластунки Рівненської округи. Усіх охочих запрошують запалити лампадки від того вогню, який доставляють в Україну з місця народження Ісуса Христа.
Вогонь символізує мир, любов та добро. Традиція існує з 1984 року.
Нагадаємо, на Рівненщині два нових заклади отримали дозвіл на освітню діяльність.
