Регіон РівнеРобіть запаси води: Квасилівчани залишаться без водопостачання

Робіть запаси води: Квасилівчани залишаться без водопостачання

Завтра 22 листопада квасилівчан просять зробити необхідний запас води через те, що з 9 години ранку буде відсутнє водопостачання. Причина – порив водопроводу.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Додамо, що після відновлення водопостачання вода з кранів може мати підвищений рівень заліза у мешканців будинків.

Щоб мінімізувати незручності, буде організовано підвіз питної води за заявками споживачів не лише на період ремонту, а й певний час після нього.

 

 

 

 

Машини з питною водою будуть знаходитися біля магазину «Мавка» та в центрі в смт.Квасилів.

 

 

 

 

Ремонтна бригада Рівнеоблводоканал зробить усе, аби якомога швидше провести ремонтні роботи та відновити водопостачання.

Завершити ремонтні роботи та відновити водопостачання планують орієнтовно до 17.00.

Дізнатися усю інформацію та замовити підвіз питної води можна буде за телефоном аварійно-диспетчерської служби 62-32-15 та 050-375-40-70.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc