Сьогодні близько 04:40, у Рівному, до поліції звернувся місцевий житель: на вулиці Білій на коліях він спіймав невідомого, який викрав силові кабелі тепловозів.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Поліцейські встановили особу зловмисника — ним виявився 42-річний мешканець села Антопіль.
Крім того, під час слідчих дій на місці події у Рівному оперативники з’ясували, що фігурант діяв разом зі спільником.
Оглядаючи прилеглу територію, у одному з вагонів поліцейські розшукали й 35-річного рівнянина. Зловмисник через вікно виліз на дах потягу та почав втікати. Під час погоні він погрожував торкнутися електропроводів. Оперативники змогли переконати його спуститися на землю.

Слідчі затримали обох зловмисників. У їх наплічниках виявили інструменти, якими ті перерізували дроти, а також 24 викрадені мідні кабелі. Їх орієнтовна вартість становить 20 тисяч гривень.

Також перевіряється їх причетність до скоєння аналогічного злочину декількома днями раніше.
Нагадаємо, на Рокитнівщині поліцейські притягнули до відповідальності чоловіка, який побив собаку.
