Всі новиниЄвросоюз передав на Рівненщину 10 потужних генераторів

Євросоюз передав на Рівненщину 10 потужних генераторів

Рівненщина продовжує отримувати генератори від міжнародних партнерів. Цього разу завдяки координації Рівненської ОДА та Мінвідновлення із Механізмом цивільного захисту ЄС надійшло 10 генераторів.

«Обладнання має загальну потужність 692 кВт. Генератори передали для комунальних підприємств області для з метою безперебійного проходження опалювального сезону», – прокоментувала заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Зокрема, пристрої отримали комунальні підприємства Радилова, Вараша, Володимирця, Зорі, Здолбунова, Дубровиці, Костополя, а також «Рівнеоблводоканал».

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc