Регіон РівнеНа Рівненщині вакцинують від коронавірусу людей, які старше 80 років

На Рівненщині вакцинують від коронавірусу людей, які старше 80 років

На Рівненщині триває другий етап вакцинації, який передбачає також вакцинопрофілактику людей віком 80+. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Проте, існують певні труднощі із вакцинацією цієї категорії населення, повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я, координаторка із вакцинації в області Олена Гандзюк під час онлайн брифінгу в Рівненській ОДА.

– Часто це маломобільні люди, які не можуть  самостійно дістатися до стаціонарного пункту щеплення або живуть у віддалених селах, де ще немає таких пунктів. Мобільні бригади не можуть виїхати до таких пацієнтів, оскільки наразі працюють із вакциною Covishield (AstraZeneca), яка містить в одному флаконі 10 доз. Якщо не буде відповідної кількості охочих вакцинуватися, то решту вакцини у флаконі доведеться утилізувати. Коли флакон вже відкрито, вакцину транспортувати не можна, – зауважила Олена Гандзюк.

Забезпечити довезення та супровід людей похилого віку до пунктів щеплення, вона закликала їхніх рідних.

– Звертаюся до молодих людей, прихильних до вакцинації, подбайте про своїх батьків та дідусів, запишіть їх в чергу на вакцинацію, проконсультуйтеся в сімейного лікаря, та привезіть їх до пункту щеплення, – додала Олена Гандзюк.

На цей час в області від COVID-19 щеплено більше 200 осіб, які досягли віку 80 та більше років.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc