Регіон РівнеНа Рівненщині оштрафували чоловіка, який перейшов дорогу на червоний сигнал світлофора (ВІДЕО)

На Рівненщині оштрафували чоловіка, який перейшов дорогу на червоний сигнал світлофора (ВІДЕО)

Рівненські патрульні поліцейські склали два адміністративні матеріали на 37-річного чоловіка. Він переходив проїзну частину дороги на заборонений сигнал світлофору та не мав при собі документів у період карантину. Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області. 

Порушення зафіксували на регульованому пішохідному переході в селі Біла Криниця Рівненського району – перехід через трасу міжнародного значення Київ-Чоп. Зазначається, що це місце з підвищеною аварійністю.

Тож, на порушника склали протокол за ч.1 ст. 127 (Непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху) КУпАП та протокол за ч. 1 ст. 44-3 (Порушення карантинних норм, відсутність документів) КУпАП.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc