Регіон РівнеБіля Покровського собору вшанували пам`ять жертв Голодоморів (ФОТО)

Біля Покровського собору вшанували пам`ять жертв Голодоморів (ФОТО)

Сьогодні у Рівному, на території Покровського собору зібралися небайдужі рівняни, щоб вшанувати пам`ять жертв Голодоморів (1932-1933, 1922 та 1946-1947 років).

Про це інформує Рівненська обласна рада.

Вони згадали жахливі події тих років та приєдналися до всеукраїнської акції – хвилини мовчання.

Попри мокрий сніг, перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради – керівник секретаріату Богдан Сологуб, заступник голови ОДА Сергій Гемберг, керівництво міста, депутати обласної та міської рад запалили свічки в пам‘ять про жертв Голодомору.

Далі у церкві відбулося поминальне богослужіння.

До слова, остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодоморів.

Читайте також: Запали свічку пам`яті: рівнян просять пом`янути жертв Голодоморів

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці Rivne Online 2.0
Підписуйтесь на наш телеграм канал Рівне Online
Цікаві новини на інстаграм-спільноті rivne.online

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc