Регіон РівнеУ місті-супутнику керманич хотів відкупитися від патрульних

У місті-супутнику керманич хотів відкупитися від патрульних

Спершу водій автівки пропонував гроші аби патрульні не складали протокол, а потім, щоб не забирали його транспортний засіб. Легковик “Opel Kadett”, за порушення правил дорожнього руху зупинили вчора у Вараші, що на Рівненщині.

Про це інформує Національна поліція Рівненської області.

У прес-службі поліції повідомили, що спершу водієві запропонували пройти огляд на стан алкогольного сп`яніння. Однак той відмовився та хотів вирішити питання за тисячу гривень.

Після складання адмінпротоколу, керманич збільшив суму: від п`яти до шести тисяч гривень за те, щоб патрульні не забирали автівку.

На місце викликали слідчо-оперативну групу. Відомо, що чоловіку загрожує обмеження або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років.

Читайте також: У Рівному ДТП біля “Епіцентру”(ФОТО)

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці Rivne Online 2.0
Підписуйтесь на наш телеграм канал Рівне Online
Цікаві новини на інстаграм-спільноті rivne.online

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc