ДТП сталася сьогодні близько 09:45 на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Привільне.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Водій мікроавтобуса «Mercedes-Benz Sprinter», 51-річний житель Київської області не дотримався безпечної швидкості та в’їхав у припарковане авто дорожньої служби «Opel Vivaro» з причепом.
Крім того, керманич наїхав на 32-річного мешканця Вінничини, який якраз виходив із вказаного службового транспорту. Працівника з відкритим переломом руки, закритою-черепно мозковою травмою, струсом та забоями госпіталізували до лікарні.
Також на місці ДТП медики надавали допомогу 51-річному водію та його двом пасажиркам: 22-ох і 37-річним жителькам Київщини. Після огляду їх відпустили.
Слідчий відкрив кримінальне провадження за ч.1 ст.286 КК України. Попередньо, керманич мікроавтобуса був тверезий.

