Уряд змінює правила пересування громадян на вулиці в комендантську годину.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міністра енергетики Дениса Шмигаля.
Він зазначив, що люди зможуть вільно пересуватися для того, щоб дістатися «Пунктів незламності», зокрема й вночі.
Правила переглядають у зв’язку з запровадженим режимом надзвичайної ситуації в українській енергетиці після масованих російських атак.
Нагадаємо, повідомили, як уряд долає наслідки надзвичайної ситуації в енергетиці.
