УкраїнаЖінка сокирою побила собаку

Жінка сокирою побила собаку

У селі Гатне, що на Київщині, жінка побила собаку сокирою. Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Київської області.

Напередодні зоозахисниця Сніжана Бугрік із благодійного обʼєднання «Плюшка» розповіла про напад жінки на собаку, це бачили свідки.

Правоохоронці дійснюють досудове розслідування за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України — жорстоке поводження з тваринами.

Постраждалого собаку доставили до ветеринарної лікарні для обстеження та надання необхідної допомоги.

«Песик старенький, постраждала лапа, втратив багато крокі. Лапу зашили, завтра проведе день на крапельницях, треба поновити втрату крові. Житиме. Буде тепер жити в притулку, як заживе все. І шукати родину»,розповіла зоозахисниця.

Нагадаємо, у Києві чоловік кинув об землю собаку сусідки.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc