КриміналУ Києві чоловік кинув об землю собаку сусідки

У Києві чоловік кинув об землю собаку сусідки

Чоловік кинув об землю собаку сусідки у  Дніпровському районі Києва. Тварина отримала травми. На суді він пояснив причину своїх дій – мовляв, собака «попала йому під гарячу руку».

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Київську міську прокуратуру.

Камери відеоспостереження зафіксували, як 39-річний киянин ішов вулицею із супутницею. Далі, він схопив собаку, яку звати Пуля, за лапи, підняв уверх та кинув з висоти на асфальт.

2rmi3u-3c4cfd0b944e8dfa260a0312e8f20064

Його супутниця намагалася зупинити знущання з тварини, однак їй це не вдалось. Травмована Пуля втекла. Тільки на наступний день власниця змогла її знайти та показати ветеринару. Лікар діагностував у нього травми гортані та ребер.

Ще у травні чоловіку висунули підозру в жорстокому поводженні з собакою, що призвело до тілесних ушкоджень тварини, вчиненому активним способом (ч. 3 ст. 299 КК України).

На суді чоловік визнав провину, а свої дії пояснив тим, що собака «попала йому під гарячу руку». Раніше його рідні посварилися з хазяйкою Пулі, тож чоловік був злий. Він погодився оплатити лікування тварини.

З огляду на ці обставини суд визнав обвинуваченого винним у жорстокому поводженні з собакою та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном 3 роки.

Нагадаємо, жителя Рівненщини, який бив собаку, можуть увʼязнити

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc