УкраїнаЗеленський їде до Німеччини перед розмовою з Трампом

Зеленський їде до Німеччини перед розмовою з Трампом

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 13 серпня, приїде до Німеччини. Там він візьме участь у відеоконференції з президентом США Дональдом Трампом.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Bild.

Сьогодні Зеленський прибуде до Берліна.  Президент України проводитиме онлайн-зустріч з Трампом спільно з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом. Переговори Трампа, Зеленського та лідерів країн Європи організовує саме німецький канцер Фрідріх Мерц.

Нагадаємо, Білий дім назвав місце зустрічі Путіна і Трампа на Алясці.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc