Регіон Рівне50 дітей з Рівненщини сьогодні поїхали на оздоровлення до Болгарії

50 дітей з Рівненщини сьогодні поїхали на оздоровлення до Болгарії

Це діти, чиї батьки віддали своє життя або зникли безвісти, захищаючи Україну.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.

На них чекає 11 днів відпочинку, що дозволить їм відновитися як фізично, так і ментально.

Нагадаємо, випускники отримуватимуть стипендії за високі бали на НМТ: мінімальний прохідний бал.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc