УкраїнаЗеленський вперше показав бункер на Банковій (ФОТО)

Зеленський вперше показав бункер на Банковій (ФОТО)

У четверті роковини початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Володимир Зеленський вперше показав бункер під будівлею Офісу, що у Києві по вулиці Банковій та свій робочий кабінет.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Telegram глави держави.

Під час свого звернення президент України показав бункер, у якому проводив перші місяці повномасштабного вторгнення.

«Цей кабінет, ця маленька кімната в бункері на Банковій, – тут були перші розмови з лідерами світу на початку війни. Тут говорив із президентом США Джо Байденом і саме тут почув: “Володимире, є загроза, вам треба терміново залишити Україну. Ми готові в цьому допомогти”. І я відповів, що мені потрібна зброя, а не таксі», – заявив президент.

Фото з тг-каналу В. Зеленського
Фото з тг-каналу В. Зеленського
Фото з тг-каналу В. Зеленського
Фото з тг-каналу В. Зеленського
Фото з тг-каналу В. Зеленського
Фото з тг-каналу В. Зеленського
Фото з тг-каналу В. Зеленського
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc