У четверті роковини початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Володимир Зеленський вперше показав бункер під будівлею Офісу, що у Києві по вулиці Банковій та свій робочий кабінет.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Telegram глави держави.
Під час свого звернення президент України показав бункер, у якому проводив перші місяці повномасштабного вторгнення.
«Цей кабінет, ця маленька кімната в бункері на Банковій, – тут були перші розмови з лідерами світу на початку війни. Тут говорив із президентом США Джо Байденом і саме тут почув: “Володимире, є загроза, вам треба терміново залишити Україну. Ми готові в цьому допомогти”. І я відповів, що мені потрібна зброя, а не таксі», – заявив президент.







