Президент України Володимир Зеленський зустрівся сьогодні, 8 грудня в Лондоні з європейськими лідерами. Однією з тем обговорень стала робота з американською стороною.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову української держави у Facebook.
Зеленський після переговорів із президентом Франції Еммануелем Макроном, прем’єром Британії Кіром Стармером і канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом наголосив, що дуже важливо зараз зберігати єдність між Європою й Україною та єдність між Україною, Європою і США.
«Ми детально сьогодні обговорили нашу спільну дипломатичну роботу з американською стороною, узгодили спільну позицію щодо важливості безпекових гарантій, реконструкції та подальші кроки», – сказав президент.
Він додав, що ще однією темою переговорів стала подальша оборонна підтримка України.
Зеленський подякував Макрону, Стармеру та Мерцу за готовність бути з українським народом і допомагати на шляху до наближення миру.
Нагадаємо, журналісти Рівне Онлайн підготували для вас підбірку головних новин за минулий тиждень, що відбулися у світі, в Україні та зокрема на Рівненщині.
