УкраїнаЗеленський розкрив деталі зустрічі з європейськими лідерами в Лондоні

Зеленський розкрив деталі зустрічі з європейськими лідерами в Лондоні

Президент України Володимир Зеленський зустрівся сьогодні, 8 грудня в Лондоні з європейськими лідерами. Однією з тем обговорень стала робота з американською стороною.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову української держави у Facebook.

Зеленський після переговорів із президентом Франції Еммануелем Макроном, прем’єром Британії Кіром Стармером і канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом наголосив, що дуже важливо зараз зберігати єдність між Європою й Україною та єдність між Україною, Європою і США.

«Ми детально сьогодні обговорили нашу спільну дипломатичну роботу з американською стороною, узгодили спільну позицію щодо важливості безпекових гарантій, реконструкції та подальші кроки», – сказав президент.

Він додав, що ще однією темою переговорів стала подальша оборонна підтримка України.

Зеленський подякував Макрону, Стармеру та Мерцу за готовність бути з українським народом і допомагати на шляху до наближення миру.

Нагадаємо, журналісти Рівне Онлайн підготували для вас підбірку головних новин за минулий тиждень, що відбулися у світі, в Україні та зокрема на Рівненщині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc