Прокурори Здолбунівської окружної прокуратури передали до Острозького райсуду справу чоловіка, якого звинувачують у систематичному домашньому насильстві. 61-річний мешканець Острожчини регулярно ображав свою 75-річну тещу: принижував, лаявся, штовхав і погрожував їй.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
Чоловік уже мав покарання за подібні дії, але не припинив знущання над літньою жінкою з інвалідністю. Це викликало у неї страх та погіршило її самопочуття.
Обвинувачений визнав свою вину. Суд обрав йому запобіжний захід — особисте зобов’язання та обов’язок пройти програму для кривдників.
Стаття передбачає покарання — до 5 років обмеження волі або до 2 років ув’язнення.
Нагадаємо, на Рівненщині чоловік відрубав пальці своєму односельчанину.
