КриміналНа Рівненщині судитимуть зятя за знущання над тещею

На Рівненщині судитимуть зятя за знущання над тещею

Прокурори Здолбунівської окружної прокуратури передали до Острозького райсуду справу чоловіка, якого звинувачують у систематичному домашньому насильстві. 61-річний мешканець Острожчини регулярно ображав свою 75-річну тещу: принижував, лаявся, штовхав і погрожував їй.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.

Чоловік уже мав покарання за подібні дії, але не припинив знущання над літньою жінкою з інвалідністю. Це викликало у неї страх та погіршило її самопочуття.

Обвинувачений визнав свою вину. Суд обрав йому запобіжний захід — особисте зобов’язання та обов’язок пройти програму для кривдників.

Стаття передбачає покарання — до 5 років обмеження волі або до 2 років ув’язнення.

Нагадаємо, на Рівненщині чоловік відрубав пальці своєму односельчанину.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc