На митний пост зі Словаччини заїхав автомобіль під керуванням громадянки України. Разом із нею в Україну повертався 42-річний закарпатець. Обоє обрали спрощену смугу «зелений коридор», тим самим декларуючи відсутність заборонених предметів.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Державну митну службу України.
Для ретельної перевірки було задіяно кінологічну команду. Чотирилапий помічник спрацював на пасажира, в якого виявилось, що до спини був прикріплений пакунок, вагою майже 1 кг з кристалоподібною речовиною, схожою на амфетамін.
У подальшому під час огляду речей громадян та автомобіля пес спрацював на упаковку прального порошку, в якій знаходилась речовина, схожа на амфетамін, вагою понад 1 кг. Як показав тест, який проводився приладом «Rapiscan» для виявлення наркотичних засобів, дана речовина також є амфетаміном.

Після цього здійснено виїзд кінологічної команди митниці в населений пункт на Мукачівщині, де проживали жінка та чоловік. Собака винюхав у помешканні ще 2 кг амфетаміну.
Нагадаємо, викрили шахраїв у Дніпрі, які привласнили понад 50 млн грн.
