До складу групи входили семеро мешканців міста Дніпро. Серед них – директор одного з відділень банківської установи, який передавав співучасникам інформацію про стан рахунків клієнтів банку.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію.
Зловмисники підробляли судові рішення щодо стягнення заборгованостей та виконавчі написи нотаріусів. На підставі фіктивних документів фігуранти виносили рішення про відкриття виконавчих проваджень та арешт майна.
Надалі з рахунків громадян примусово списувалися кошти за неіснуючою заборгованістю. Привласнені кошти фігуранти переказували на підконтрольні банківські картки, оформлені на дропів або так званих «грошових мулів» і переводили їх у готівку.
Фігурантам загрожує до 12 років в’язниці.
Нагадаємо, мільйони на корпоративи та відпочинок: викрито масштабну розтрату коштів у газовій галузі.
