Правоохоронці викрили масштабну розтрату коштів у профспілках ТОВ “Оператор газотранспортної системи України”. Йдеться про 15 млн гривень, які зловмисники витратили на відпочинок, поїздки та корпоративи.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Офіс генерального прокурора.
Гроші мали піти на соціальні, оздоровчі та культурні програми для працівників газотранспортної сфери. Натомість керівники профспілок їх привласнили та витратили на свої потреби.
Нагадаємо, викрили підпільне виробництво тютюну.
