Українські та американські чиновники сьогодні, 19 грудня, проведуть новий раунд переговорів. В обговореннях тепер беруть участь і європейські партнери.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на секретаря Ради нацбезпеки і оборони України Рустема Умєрова.
Він розповів, що разом із генерал-лейтенантом, начальником Генштабу ЗСУ Андрієм Гнатовим розпочне сьогодні новий раунд консультацій з американською стороною.
«До цього формату, на запрошення американської сторони, залучені також європейські партнери. Дякую США за координацію, яка дає змогу зберігати спільне бачення і рухатися узгоджено», – зазначив Умєров.
За словами секретаря РНБО, в України конструктивний настрій. Зокрема, було проведено попередні консультації з європейськими колегами. Триває підготовка до подальших розмов з американськими чиновниками.
Умєров додав, що доповість президенту Володимиру Зеленському про підсумки консультацій.
«Діємо чітко відповідно до визначених президентом пріоритетів: безпека України має бути гарантована надійно і довгостроково», – звернув увагу він.
Нагадаємо, Німеччина виділила додаткові 70 млн євро зимової допомоги для України.
