Служба безпеки та Національна поліція протягом доби затримали агента рф, який вчинив теракт в Одесі вранці 16 лютого цього року.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
За матеріалами справи, зловмисник виготовив саморобну бомбу та заклав її під днище позашляховика, що був припаркований біля під’їзду багатоквартирного будинку.
Унаслідок підриву ушкодження отримав власник транспортного засобу, який перебував неподалік.
Підготовкою теракту займався завербований ворогом 33-річний безробітний. Він перебуває під вартою. Йому загрожує до 12 років увʼязнення з конфіскацією майна.
Нагадаємо, затримали російських агентів, які підірвали авто неподалік від однієї з будівель СБУ.
