СБУ затримала двох агентів рф, які вчинили теракт на одній із центральних вулиць Києва 11 лютого цього року.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
Зловмисники спочатку начинили вибухівкою, а потім підірвали фургон, припаркований поряд з одним із об’єктів СБУ. Виконанням російського замовлення займався завербований ворогом 47-річний військовослужбовець ЗСУ, який самовільно залишив місце служби на Сумщині.
Згодом, за вказівкою куратора, він залучив до співпраці 29-річного спільника з Києва, якому представився українським спецслужбістом і доручив зробити саморобний вибухових пристрій (СВП) з дистанційною активацією.
Затримані перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.
Нагадаємо, лудоман готував ракетні удари по військових у Львові.
