Викрито організовану групу, яка експлуатувала громадян під прикриттям реабілітаційного центру. Організував кримінальну схему керівник громадської організації.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
До протиправної діяльності він залучив співзасновника цієї ж ГО як свою «праву руку», трьох осіб, які виконували функції наглядачів-охоронців, а також ще дев’ятьох людей.
Потерпілих насильно поміщали до псевдореабілітаційного центру, обмежували їхню свободу пересування та спілкування.
Шляхом постійних погроз, психологічного насильства та систематичних побоїв їх примушували до обробки земельних ділянок, будівельних робіт, заготівлі деревини тощо. Крім цього, зловмисники силоміць вводили людям седативні препарати.
За використання примусової праці, «рабовласники» систематично отримували гроші від замовників.
Поліцейські встановили, що під виглядом надання допомоги особам з алко- та наркозалежністю фігуранти незаконно утримували 58 людей.
Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, на Одещині переправника чоловіків за кордон спіймали під час «рейсу».
