УкраїнаЗ російської окупації в Україну вдалося повернути ще двох дітей

З російської окупації в Україну вдалося повернути ще двох дітей

З окупації та з території рф вдалося врятувати ще двох українських підлітків. Вдалося це зробити у рамках ініціативи Президента України Bring Kids Back UA.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Офісу президента Андрія Єрмака.

Одна з врятованих — 17-річна дівчина, яку ще до повномасштабного вторгнення примусово вивезли до росії, де вона зазнавала системного насильства через українське походження. Дівчинка неодноразово намагалася самостійно повернутись в Україну, проте всі спроби зазнавали невдач.

Інший врятований — 18-річний хлопець, що жив під постійною загрозою мобілізації до армії окупанта і переслідувань з боку російських військових.

Зараз діти перебувають у безпеці, на підконтрольній території України, де проходять реабілітацію та готуються до вступу в український університет.

Нагадаємо, з окупації вдалося врятувати ще двох дітей.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc