УкраїнаЗ окупації вдалося врятувати ще двох дітей

З окупації вдалося врятувати ще двох дітей

Ще двох українських дітей вдалося врятувати з окупації. Перша дитина – хлопчик, який осиротів через вбивство його матері росіянами. Повернення вдалося в межах ініціативи Bring Kids Back UA.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Офісу президента Андрія Єрмака.

Аби врятувати хлопця, по допомогу звернулася його родичка. Дитину вдалося евакуювати, зараз він у безпеці і йому шукають родину, яка забезпечить належну турботу.

«Також вдалося евакуювати дівчину разом із матір’ю, які тривалий час не могли виїхати через обмеження, встановлені окупаційною владою. Тепер вони вдома – на підконтрольній Україні території», – розповів він.

Попередньо, росія викрала не менше як 20 000 дітей з України.

Нагадаємо, у лютому в Україну з російської окупації повернули 15 дітей.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc