Україні вдалося повернути з тимчасово окупованої росією території ще 22 дітей та підлітків. Це відбулося у межах ініціативи Bring Kids Back UA.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офісу президента України Андрія Єрмака.
Серед врятованих – 10-річний хлопчик, якого змушували навчатися за російською програмою та погрожували відправити на «обстеження» до Криму з вигаданим психіатричним діагнозом.
Повернули й 16-річного підлітка із молодшим братом. Їхня родина зазнавала переслідувань у селі через відмову батьків оформлювати російські паспорти й працювати у школі, захопленій окупантами.
Також повернули 14-річну дівчину, яку в російській школі постійно принижували за українське походження.
Наразі всі врятовані діти у безпеці на підконтрольній території України. Вони отримують психологічну підтримку і допомогу з документами.
Нагадаємо, Рівненщина зустріла воїна, що понад три роки перебував у російському полоні.
