УкраїнаЗ окупації в Україну повернули понад 20 дітей

З окупації в Україну повернули понад 20 дітей

Україні вдалося повернути з тимчасово окупованої росією території ще 22 дітей та підлітків. Це відбулося у межах ініціативи Bring Kids Back UA.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Офісу президента України Андрія Єрмака.

Серед врятованих – 10-річний хлопчик, якого змушували навчатися за російською програмою та погрожували відправити на «обстеження» до Криму з вигаданим психіатричним діагнозом.

Повернули й 16-річного підлітка із молодшим братом. Їхня родина зазнавала переслідувань у селі через відмову батьків оформлювати російські паспорти й працювати у школі, захопленій окупантами.

Також повернули 14-річну дівчину, яку в російській школі постійно принижували за українське походження.

Наразі всі врятовані діти у безпеці на підконтрольній території України. Вони отримують психологічну підтримку і допомогу з документами.

Нагадаємо, Рівненщина зустріла воїна, що понад три роки перебував у російському полоні.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc