Регіон РівнеРівненщина зустріла воїна, що понад три роки перебував у російському полоні

Рівненщина зустріла воїна, що понад три роки перебував у російському полоні

На Гощанщину після понад трьох років у російському полоні повернувся Захисник України Юрій Бірюк.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Гощанського селищного голову Миколу Панчука.

Він воює з 2014 року: пройшов АТО, а з початком повномасштабної війни знову став до лав ЗСУ. У червні 2022-го під час виконання бойового завдання Юрій потрапив у полон.

Фото – Гощанська селищна рада
Фото – Гощанська селищна рада
Фото – Гощанська селищна рада
Фото – Гощанська селищна рада
Фото – Гощанська селищна рада
Фото – Гощанська селищна рада
Фото – Гощанська селищна рада

Довгі місяці рідні та громада чекали на його повернення. І ось — Юрій вистояв, витримав і знову вдома поруч із дружиною та маленьким сином.

Нагадаємо, вчора Україна повернула з російського полону ще 185 захисників.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc