На Гощанщину після понад трьох років у російському полоні повернувся Захисник України Юрій Бірюк.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Гощанського селищного голову Миколу Панчука.
Він воює з 2014 року: пройшов АТО, а з початком повномасштабної війни знову став до лав ЗСУ. У червні 2022-го під час виконання бойового завдання Юрій потрапив у полон.







Довгі місяці рідні та громада чекали на його повернення. І ось — Юрій вистояв, витримав і знову вдома поруч із дружиною та маленьким сином.
Нагадаємо, вчора Україна повернула з російського полону ще 185 захисників.
