У партійному офісі «Батьківщини» в ніч на 14 січня відбулися слідчі дії. Це підтвердила Юлія Тимошенко та категорично відкинула звинувачення нібито у підкупі народних депутатів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на допис нардепки у Facebook.
За її словами, в офісі працювали понад 30 озброєних осіб, які нібито не пред’явили жодних процесуальних документів. Тимошенко стверджує, що співробітники офісу перебували в будівлі протягом усієї ночі.
Вона назвала ці обшуки «грандіозним піар-ходом» і заявила, що під час слідчих дій у неї вилучили робочі телефони, парламентські документи та особисті кошти, задекларовані в офіційній декларації.

Тимошенко наголосила, що не визнає висунутих звинувачень та вважає їх безпідставними. Також політик припускає, що це «політичне замовлення» проти неї.
«Переслідування і терор – мої будні впродовж багатьох років. Я вже давно нічого не боюся, бо знаю, що чесна перед собою, перед людьми й Україною. Мене нікому не зламати й не зупинити. І цього разу ми знову доведемо правду», – підкреслила Тимошенко.
Нагадаємо, СБУ та НАБУ викрили топчиновників Мін’юсту на розкраданні понад 10 млн гривень.
