росіяни в ніч проти 14 січня атакували Україну балістичними ракетами та понад сотнею безпілотників. Сили оборони знешкодили 90 повітряних цілей.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Повітряні сили ЗСУ.
росіяни запустили три балістичні ракети «Іскандер-М» із Ростовської та Воронезької областей, а також 113 «шахедів», «гербер» і безпілотників інших типів із Курська, Орла, Міллерово, Приморсько-Ахтарська, а також Чауди й Гвардійського, що в тимчасово окупованому Криму. Близько 70 з цих дронів були саме «шахедами».
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи.
За попередніми даними, станом на 8:00 протиповітряна оборона збила/придушила одну балістичну ракету та 89 БпЛА на сході та півночі країни.
Водночас військові зафіксували влучання двох балістичних ракет та 24 ударних БпЛА на 13 локаціях, а також падіння уламків БпЛА на трьох локаціях. Атака триває.
Нагадаємо, мешканців Рівненщини застерігають: під час дронових атак ворог скидає протитанкові міни.
