Кіберполіцейські викрили зловмисників, які без жодних дозволів налагодили реалізацію елементів живлення під виглядом відомого бренду.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
“Продукція” не проходила жодних перевірок з безпеки та потенційно становила загрозу для споживачів. Учасники схеми використовували самостійно друкували поліграфію та пакування з логотипами відомих марок.
Завдяки злагодженій співпраці правоохоронців, проведенню експертиз, обшуків та інших процесуальних дій доведена причетність трьох фігурантів до налагодження незаконного бізнесу.
Нагадаємо, викрили чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині.
